Eskapet Pet Ürünleri Ltd. Şti.


Bursa da 2000 yılında, pet şişe ve kavanoz üretimiyle ticari hayatına başlayan Eskapet Pet Ürünleri Limited Şirketi, preform üretimine 2003 yılında başlamıştır. 2010 yılı başında 40.000 metrekaresi kapalı alan olmak üzere, 70.000 metrekarelik İnegöl'deki üretim tesisine taşınmıştır. Yeni fabrikamıza kurulan son teknoloji makine parkımızda yıllık 3 milyar adet üzerinde preform ve 30 milyon adet üzerinde şişe üretimi yapılmaktadır.

Daima yüksek kaliteyi hedefleyen firmamız, su preformu, meşrubat preformu ve bitkisel yağ preformu olan ana ürünlerinin yanında, farklı ebatlarda pet şişe üretimi yaparak sektörün yüksek kapasiteli ve rekabetçi bir tedarikçisi konumuna gelmiştir.

Bursa da 2000 yılında, pet şişe ve kavanoz üretimiyle ticari hayatına başlayan Eskapet Pet Ürünleri Limited Şirketi, preform üretimine 2003 yılında başlamıştır. 2010 yılı başında 40.000 metrekaresi kapalı alan olmak üzere, 70.000 metrekarelik İnegöl'deki üretim tesisine taşınmıştır.


Ürün grubundaki gelişmeleri sistemli ve yakından takip ederek ciddi bir işbirliği anlayışıyla yenilenen ürünleri hızlı bir şekilde müşterilerine sunar.

Eskapet teknolojisine ve personeline yaptığı yatırımlarını, müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmetleri ile destekleyerek, yüksek ürün kalitesi, esnek üretim kabiliyeti ve lojistik servisi ile sektörünün en önde gelen ismi olmuştur.

YUKARI