Preform

Eskapet Pet Ürünleri Ltd Şti., 2000 yılında Bursa'da pet şişe ve pet kavonoz üretimiyle ticari hayatına başlamıştır.2003 yılında üretim tesisini Nilüfer Organize Sanayi Bölgesine taşıyan firmamız preform üretmeye başlamıştır.2010 yılı başında 40.000 m2 kapalı alan olmak üzere 70.000 m2 olan Yenice/ İnegöl/BURSA da olan diğer fabrikada üretime başlamıştır. Yeni makine yatırımları ile müşterilerinin her türlü preform talebini karşılamaktadır.

Firmamız, su preformu, meşrubat preformu ve yemeklik yağ preformu olan ana ürünlerin yanı sıra; farklı ebatlarda şişe üretimi ile de sirke, boza, şalgam, limon sosu, ayran vb. gibi sektörlerde faaliyet gösteren firmaların önemli bir ürün tedarikçisidir.

Son 5 yıl içerisinde gerçekleştirilen yatırımlar ile 210.000.000 adet/ay preform ve 30.000.000 adet/ay pet şişe üretim kapasitesiyle pet ambalaj sektöründe önemli pazar payına sahip olmuştur.


Firmamızı yaptığı teknolojik yatırımlarını, tecrübeli personel, müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmetler ile destekleyip sektörde farklı bir yer edinmiştir. Ayrıca, yüksek ürün kalitesi , esnek üretim kabiliyeti ve lojistik hizmetleri ile de ön plana çıkmıştır.

 

 

YUKARI